Başarı Öyküleri

   Tele Sağlık Merkezi Baştabipliği olarak kuruluşumuzdan  beri tek amacımız insan odaklı hizmet vermektir. Karadan çok farklı olan zorlu deniz koşullarında  insan sağlığını korumak ve hayatını devam ettirebilmek için çalışmaktayız. Bu amaç doğrultusunda tüm olanaklarımızı seferber ederek diğer kurum ve kuruluşlarında desteğini alarak hizmet vermekteyiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendimizi geliştirmekte, Uluslararası anlaşmalar yaparak operasyonel kapasitemizi artırmaya çalışmaktayız. Bu doğrultuda bizlerden hizmet alan, memnuniyetlerini bizimle paylaşan acentelerden ve gemi kaptanlarından aldığımız elektronik postaları sizlerle paylaşmak istedik. Aldığımız bu geri dönüşümler bizim için çok önemli olup, sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için güç ve gurur kaynağı olmaktadır…

Not: Aldığımız elektronik postaları değişiklik yapmadan yayınlamış olup, sadece hasta isimleri mahremiyet açısından verilmemiştir.

FM:M/V BUSE S
TO:TELESAGLIK
SBJ:EGE DENIZINDEN SELAMLAR

IYI GUNLER,

(24.EKIM 2007) GUNU, KENDISINE ODESSA’DA ENDOSKOPIK TETKIKLE MIDESINDE YARA TANISI KONULAN HASTAMIZ ILACLARINI KULLANMAKTAYKEN, TAM DA CANAKKALE BOGAZINDAN EGE’YE CIKMISKEN, ANIDEN FENALASTI. KENDILERINE TELEFONLA ULASTIGIMIZDA, YASAK SAVARCASINA DEGIL DE    -(SANKI BIZZAT MUAYANE EDIYORMUS GIBI TANSIYONUNU OLCTURMEYE VARINCAYA KADAR)- HASTAMIZI SABIRLA DINLEYIP, ESIRGEMEDIKLERI YARDIMLARINDAN OTURU EN BASTA DOKTOR SAYIN ELIF HANIMEFENDI OLMAK UZERE SN. DILARA VE SN. SOHRET ISIMLI PERSONELINIZE  TESEKKURLERIMIZI, MINNET DUYGULARIMIZI,ILETIRKEN BU GUZELLIKLERIN  DEVAMINI DILIYORUZ.

BUSE S GEMISI KAPTANI ESAT ERKAL


Sn Yetkililer,

Çin denizinde seyir halinde olan M/V NEMTAŞ-1 gemimizde 15.11.2007 tarihinde hastalanan Usta gemici H S’nin acil durumuna müdahale ve çok kısa bir zaman içersinde yapılan tıbbi tavsiyeler ve hastanın helikopterle hastaneye transferi için gerekli koordinasyonun temini konusunda Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü Tele sağlık birimi doktorları  ve Denizcilik Müsteşarlığı Ana Arama ve Kurtarma Merkezi çalışanlarına sonsuz şükranlarımızı sunmak isteriz.


Sn Gaye Hnm Dikkatine,
Öncelikle 15.11.2007 tarihinde M/V NEMTAŞ-1 gemimizde ciddi şekilde rahatsızlanan U. Gemici H S’nın  sağlık durumu ile ilgili yapmış olduğunuz tıbbi tavsiyeler ve gemiden hastaneye sevki konusunda AAKM ile yapmış olduğunuz koordinasyon sebebiyle sizlere şükranlarımı sunmak isterim.Gemi Kaptanı ile yaptığım görüşmede de kendisi ve personelin yapmış olduğunuz yardımlardan müteessir olduklarını ve tüm personelin bundan sonra tam bir güven duygusu içinde çalışmaya devam edeceklerini belirtmiştir.


Sayın Dr. Filiz Cuvelek Değerli Telesağlık Ekibi,

17 yılını denize vermiş eski bir gemi kaptanı ve Türk Denizcisi olarak vermiş
olduğunuz hizmet ve yakınlık karşısında çok duygulandım. Karada son derece olağan
gördüğümüz bazı hususlar okyanusun ortasında kaderi ile başbaşa yaşayan denizciler
için bazen çok özel anlamlar ifade edebilmektedir.

Gerçekten çok önemli bir ihtiyaca cevap veren “Telesağlık” fikrini ortaya atan,
hayat geçiren ve emeği ile katkıda bulunan herkese şükranlarımızı ifade eder, iyi
çalışmalar dileriz.
Sagılarımız ile…

Alaattin Kurt
Personel Müdürü
Arkas Deniz Ticaret Filosu


to: telesaglik tabibligi
re: g/08/3107 /27.03.2008

iyi gunler,

verdiginiz tavsiye ustune hasta olan D.K  tedaviye cevap
vermis ve saglik durumu normale donmustur.yardimlariniz icin cok
tesekkurler.

saygilar,
m/v zeynep kiran kaptani
suat kuyumcu


 

Bir Cevap Yazın